Платформи / контакти
щодо безкоштовної психологічної допомоги під час воєнного стану
https://tellme.com.ua
Куди писати
Психологічна допомога за американськими стандартами
Безкоштовну допомогу усім, хто її потребує, готові надавати сертифіковані психологи Центру психологічного консультування і травмотерапії Open Doors («Відкриті двері»), які мають досвід роботи з учасниками збройних конфліктів та навчені за американським стандартом.
Як отримати допомогу: зайти в чат-бот за посиланням та залишити свою заявку та контактну інформацію.
Служба психічного здоров’я UA Mental Help
Команда кваліфікованих психологів-волонтерів пропонує безкоштовну терапію для тих, чиє життя зазнало руйнувань внаслідок війни. Зокрема, спеціалісти допомагають людям, які стикнулися з панічними атаками, втратою близької людини, відчувають складнощі адаптації на новому місці, розпач та апатію.
Як отримати допомогу: заповніть заявку за посиланням.
Допомога психологів і коучів «Україна. Ми разом»
Понад 300 психологів та коучів в рамках волонтерського руху «Україна. Ми разом» готові надавати безкоштовні консультації. «Зараз дуже важливо навести лад всередині. Коли війна всередині, то і зовні буде війна. А коли всередині лад або хоча б відносний порядок, ми у більшому ресурсі й можемо бути більшою опорою для тих, хто цього більше потребує», — написала на своїй сторінці у фейсбук організаторка ініціативи, коуч і бізнес-тренерка, засновниця Консалтингової групи «Живое дело» Алла Задніпровська.
Як отримати допомогу: заповніть форму-заявку на сесію з психологом/коучем.
Група «Психологічна допомога українцям під час війни»
Психотерапевти-практики створили цю групу в телеграмі для безкоштовної психологічної допомоги українцям, які відчули на собі всі жахіття війни в Україні. Консультації можуть відбуватися як у форматі відео / телефонної розмови, так і (зважаючи на ситуацію) в текстовому листуванні або навіть через базові рекомендації безпосередньо в групі.
Як отримати допомогу: додатися в групу, написати «Потрібна консультація» та за можливості коротко викласти суть проблеми — це допоможе якнайкраще підібрати спеціаліста, який вам відповість.
Чат колективної підтримки та чат-бот «Як ти?»
На шостий день війни чат «Як ти?» запустив психотерапевт, засновник онлайн-платформи психотерапії «Тритфілд» Ілля Полудьонний. Тут усі, хто долучився (а наразі це вже понад 3500 осіб), можуть поділитися своїми емоціями та переживаннями та отримати підтримку інших учасників групи. Як видно з дописів, людей найбільше турбує почуття вини: хтось переживає, що занадто мало робить в цей скрутний час, хтось — що зміг дістатися в безпечне місце, а друзі/рідні залишилися в гарячій зоні.
Як отримати допомогу: команда «Тритфілд» також надає професійну психологічну підтримку. Щоб скористатися, залиште заявку в чат-боті.
Онлайн-платформа Meclee
Досвідчені психологи та психотерапевти, кожен з яких має за плечима щонайменше 300 годин особистої терапії, пропонують безкоштовні консультації українцям, які постраждали від агресії рф.
Як отримати допомогу: оберіть психолога із бази за посиланням та натисніть «Записатися на прийом».
Бот першої психологічної допомоги «Друг»
Інститут когнітивного моделювання разом з кафедрою медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії запустили телеграм-бот.
Як отримати допомогу: перейдіть за посиланням та натисніть Start.
Кризова порадня
На базі Українського Католицького Університету стартувала робота Кризової Порадні. Психологічна допомога надається безкоштовно та онлайн — через дзвінки та повідомлення в телеграмі. Порадня працює з 9:00 до 23:00.
Коментарі
Дописати коментар